Fotomokykla.lt - Fotomokymai kelionėje Singapūras - Balis - grupė užpildyta

Fotomokymai kelionėje Singapūras - Balis - grupė užpildyta

Data nuo:
2018-11-09
Data iki:
2018-11-21
Vietovė:
Singapūras - Balis
Kaina žmogui:
2339 eur

Kviečiame peržiūrėti nuotraukas ir programą čia!

Fotografijos entuziastai, paruošėme Jums įspūdingą pažintinę - poilsinę kelionę, kurioje Jūsų laukia neįtikėtina patirčių įvairovė:

Amsterdamas su uostamiesčio namais, išpieštais tarsi meduoliai, žavingais kanalais, langais be užuolaidų su galimybe stebėti  modernius interjerus, fantastiškai apželdintas terasas, įspūdingo dydžio dviračių stovėjimo aikštelėmis.

Singapūras kontrastuojantis tviskančiais dangoraižiais, įspūdingu apšvietimu  centre su spalvotais mediniais nameliais nusėtu kinų kvartalu, lyg iš praeito amžiaus, savo ritmu gyvenančiu indų kvartalu.

Balis atgaivins gaivališka gamta: vešlia augmenija, čiurlenančiais upeliais, šniokščiančiais kriokliais, maudynėmis karštuose šaltiniuose, laisve besimėgaujančiais gyvūnais, nuostabiais saulėlydžiais ryžių terasoje, ar šventykloje ant uolų vandenyno pakrantėje, gražiausiais Balio paplūdimiais. Niekada nepamiršite saulės sutikimo Baturo vulkano viršūnėje, kai debesys drieksis po Jūsų kojomis.

Visą kelionę Jus lydėsiu ir kurti fotomeną Jums padėsiu aš, Remigijus Zolubas, fotomenininkas, praktikas, ilgametis Vilniaus Dailės akademijos docentas. Kelionės metu pasidalinsiu sukauptomis fotografijos žiniomis, pradedant pagrindinio fotografijos kūrimo įrankio - šviesos - valdymo pagrindais, kompozicijos pasirinkimo taisyklėmis, baigiant nuotraukų apdorojimo programomis.

Bus galimybė patobulinti savo fototechnikos valdymo įgūdžius, pasipraktikuoti įvairiuose fotografijos žanruose: portreto, gamtos, reportažo, peizažo  fotografijos.

 

Detali kelionės programa >>

REGISTRUOTIS

Siųsti laišką. Visi laukeliai, pažymėti (*), yra privalomi.