Fotomokykla.lt - Fotomokymai kelionėje Tailandas- Laosas, spalio 9-22

Fotomokymai kelionėje Tailandas- Laosas, spalio 9-22

Data nuo:
2019-09-09
Data iki:
2019-09-22
Vietovė:
Tailandas - Laosas

Fotomokymai kelionėje Tailandas - Laosas, Kao Sok nacionalinis parkas, poilsis prie vandenyno Kao Lake

2019 spalio 9 -22

 

Kelionės nuotraukas ir visą programą rasite čia

Fotografijos entuziastai, paruošėme Jums įspūdingą pažintinę - poilsinę kelionę, kurioje Jūsų laukia neįtikėtina patirčių įvairovė:

Bankokas  - didžiausias Tailando miestas. Tai – tarsi Azijos Niujorkas. Bankokas – tai pojūčių, kvapų, veiksmo, žmonių, eismo, gatvės prekeivių mišrainė. Nuolat besišypsantys, draugiški tajai, gyvenimas gatvėje, kur viskas, kas Vakarų šalyse yra už uždarų durų, čia daroma kiekvienam prieš akis. Žmonės gatvėse gamina, valgo, skalbia, miega. Taigi tikrai turėsime kur ne tik akis paganyti , bet ir ką fotografuoti.

Laose dalyvausime metų įvykyje – Laoso šviesų festivalyje, kuris rengiamas vienos didžiausių pasaulio upių Mekongo pagerbimui. Į dangų leidžiami žibintai, upe leidžiami maži laiveliai iš banano lapų, gėlių, žvakių, smilkalų - nerealus reginys naktinei fotografijai.

Kao Sok nacionalinis parkas –  gražiausi, įdomiausi Tailando gamtos stebuklai. Vaizdai verti milijono.

Visą kelionę Jus lydėsiu ir kurti fotomeną Jums padėsiu aš, Remigijus Zolubas, fotomenininkas, praktikas, ilgametis Vilniaus Dailės akademijos docentas. Kelionės metu pasidalinsiu sukauptomis fotografijos žiniomis, pradedant pagrindinio fotografijos kūrimo įrankio - šviesos - valdymo pagrindais, kompozicijos pasirinkimo taisyklėmis, baigiant nuotraukų apdorojimo programomis.

Bus galimybė patobulinti savo fototechnikos valdymo įgūdžius, pasipraktikuoti įvairiuose fotografijos žanruose: portreto, gamtos, reportažo, peizažo  fotografijos.

 

Detali kelionės programa>>

Registruotis galima ir čia>>

REGISTRUOTIS

Siųsti laišką. Visi laukeliai, pažymėti (*), yra privalomi.