Fotografija – mano aistra jau 40 metų!

“Vien fotoaparatas nepadaro žmogaus fotografu, taip kaip rašiklis nepadaro jo rašytoju. Geram fotografui svarbiausia išmokti mąstyti.”
~ David Goldblatt

Kaip fotomenininkas buvau pakviestas dirbti į Dailės Akademiją. Prisidėjo dar viena aistra – pedagogika. Dėstydamas Fotografijos ir medijos menų katedroje apsigyniau docento vardą. Dailės Akademijoje dėsčiau  virš 25 metų.

Norėjau pasidalinti tiek meninės, tiek komercinės fotografijos srityse sukaupta patirtimi. Taip kilo idėja įkurti savo fotomokyklą, kuri sėkmingai veikia jau daugiau nei 12 metų.

Fotokursai ir fotomokymai vyksta gyvai ir online. Mokau, konsultuoju tiek pradedančiuosius, tiek pažengusiuosius grupėse ir individualiuose užsiėmimuose.

“Remigijus - išskirtinis Mokytojas, prieš daugelį metų atskleidęs, kur slypi tikrosios fotografijos paslaptys, o savo charizma iki šiol neleidžia užmiršti "Zolubo fotomokyklos", traukiančios sugrįžti ir sugrįžti. Pastarieji susitikimai buvo gausūs naujais "perliukais" studijinėje fotografijoje, kuriais neabejotinai praturtinsiu savo naujuosius darbus studijoje. Puiki komanda ir kūrybinė atmosfera, žingeidūs kolegos ir išskirtiniai modeliai šiam workshop'ui suteikė reikiamą toną, todėl laukite rezultatų"
~VS Foto

Konsultacijos parodoms

Jau studijų metais buvau Lietuvos fotomeno sąjungos narys, dalyvavau asmeninėse ir jungtinėse parodose Lietuvoje, Vokietijoje, Italijoje, Ispanijoje, Danijoje. Organizavau  tiek "gyvas", tiek virtualias savo mokinių ar kitų bendruomenių fotodarbų parodas,  įvairiose konferencijose dalyvavau tiek kaip lektorius, tiek kaip moderatorius.

Man patinka padėti fotografams sudėlioti jų sukurtų nuotraukų knygą ar parodą, paruošti prisistatymą.

Tampu „fotopsichologu“ kai reikia paskatinimo, padrąsinimo ar pritrūksta įkvėpimo žengti naujos veiklos ar verslo link.

Konsultuoju įmones  įvaizdinės fotografijos ir brendo klausimais.

“Puikus mokytojas, kuris nevyniodamas į vatą atskleis tiek jūsų silpnąsias, tiek stipriąsias puses ir privers naujomis akimis pažvelgti į fotografiją. Visiems rekomenduoju!"
~Šarūnas Sabaitis

FOTObendruomenė

Įkvėpimo semiuosi iš gamtos, laisvalaikiu mėgstu nardyti Lietuvos ežeruose, keliauti. Mokydamiesi fotografijos subtilybių kartu su mokiniais fotografavome Maroke,  Amsterdame, Singapūre, Balyje, Tailande, Laose, Vietname.

Džiugina, kad privačioje FB grupėje Zolubo fotoklubas  nuotraukomis, idėjomis, atradimais dalinasi ne tik buvę mano mokiniai,  bet visi  mylintys fotografiją, turintys ką pasakyti ir parodyti.

Džiaugiuosi ir didžiuojuosi vis stiprėjančia FOTObendruomene, žmonėmis, kurie dalinasi fotografijos kaip amato subtilybėmis, fotografijos kaip hobio ir draugystės apraiškomis, fotografijos kaip kūrybos ir saviraiškos šaltiniu.

“Puiki galimybė išmokti, patobulėti, pasisemti energijos, idėjų ir pozityvo. Ačiū mokytojui Zolubui už puikią nuotaiką ir neišsemiamas žinias!"
~Marina Glodenienė